Përbërësit:

Erëza dhe barishte (hudhër, qepë, borzilok, gënjeshtraöckl), perime (rüebli, leek, selino), kripë ushqimore të padobishme, dekstrozë, glukozë

 Vlerat mesatare ushqyese për 100g
 energji 461KJ / 110KCAL
 I trashë 0.8g
 -> ges. Acidet yndyrore 0,1g
 karbohidrate 23.4g
 -> sheqer i tij 10.9g
 Proteinë 1.7g
 Kripë 60.7g