Stedy Starterset - Sommer

Neni nr.: ST_11

CHF 59 CHF 67
Informacioni i produktit "Set Starter Steder - All-Tutor - 11 Spreader - VIP"

Tani me një paketë patate të skuqura Sure si "material mbushës" në kutinë Vip
Extra për ju: tonë më të mirë 11 spice përzihet në formatin mini.
Çdo përzierje e bërë fllad për ju dhe për përdorim të përditshëm.

1. Härdöpflwüß: shpërndarës me 90g
Në vend të kripës mbi çdo gjë, të zgjuar për patate dhe gjobë rreth vezëve dhe makarona
2. Meatwear: Shpërndarës me 70g
Për të gjitha mishrat, përbërësit e përzgjedhur për marinadë tuaj (me një dritë të vajit të rapeseed)
3. Güggeligwüß: Shpërndarës me 65g
Për të gjithë shpendët, kore të bukura dhe shije të pakrahasueshme
4. Dessertwus: Shpërndarës me 85g
Për të pjekur dhe për oriz oriz, ose thjesht për verë të mulled
5. S'ARoma: Shpërndarës me 65g
Ashtu si Aromat .. por me më pak kripë, finer dhe pa glutamate
6. Peshku: Shpërndarës me 70g
Jep një shije për të gjithë peshqit dhe krustacët. Falë miellit të sipërm të orizit, ka një pije të mirë rreth çdo pjese.
7. Raclette & Fondue Ulceration: Shpërndarës me 55g
Plotësuar me piperin më të mirë, piperin e zi dhe të gjelbër raclette tuaj për ndjesinë
8. Pizza & PastaGWürz: Shpërndarës me 50g
Është ideale për erëz e salcave të domates ose edhe spërkatje pica ende të ngrohtë.
9. Goodwealth: Shpërndarës me 80g
Bouillon ynë i humbur mbi gjithçka është e gjelbër dhe e gatuar.
10. Sallatë Wub: Shpërndarës me 55g
Sekreti i salcave të bukura të sallatës dhe krem ​​fraqi ose krem ​​kosi për një salcë të përsosur Dipp
11. Tomatrywear: Shpërndarës me 50g
Spice Tomatist mund të përdoret për të sezoni të gjitha ushqimet e domates dhe nxjerr në pah shijen e domate.
12. Stedia patate të skuqura patate të skuqura më të mira në Zvicër :)
Easy: Pommeships me soulweg origjinal harddener në të :)

Të gjitha përzierjet gluten-free dhe lactose-free & nuk përmbajnë përbërës të kafshëve.
Për të gjitha përzierjet ka paketa praktike të mbushjes.

Të gjithë shpërndarës në formatin praktik mini për erëza gjobë dhe të lehtë për t'u marrë dhe provoni.

Ju gjithashtu mund të dëshironi

Shikuar Së Fundmi