Profi Stedy Starterset

FG icon

SKU: ST_22

CHF 109.00 CHF 124.00
Menge:
Informacioni i produktit "S'Blossed STEDY STEED STEPTER - ALL-Tutor"

Tani me 2 x pako patate të skuqura Stedisë si një "material mbushës" në kutinë e makinave të gjithanshme

Extra për ju: Përzierjet tona më të mira 11 erëz në formatin 300ml. (Kështu që madhësia që tashmë e dini nga të gjitha dyqanet)
Çdo përzierje e bërë fllad për ju dhe për përdorim të përditshëm.

1. Härdöpflwüß: shpërndarës 300g
Në vend të kripës mbi çdo gjë, të zgjuar për patate dhe gjobë rreth vezëve dhe makarona
2. Meatwear: Shpërndarës me 270g
Për të gjitha mishrat, përbërësit e përzgjedhur për marinadë tuaj (me një dritë të vajit të rapeseed)
3. Güggeligwüß: Shpërndarës me 200g
Për të gjithë shpendët, kore të bukura dhe shije të pakrahasueshme
4. Dessertwus: Shpërndarës me 300g
Për të pjekur dhe për oriz oriz, ose thjesht për verë të mulled
5. S'ARoma: Shpërndarës me 250g
Ashtu si Aromat .. por me më pak kripë, finer dhe pa glutamate
6. Peshku: Shpërndarës me 250g
Jep një shije për të gjithë peshqit dhe krustacët. Falë miellit të sipërm të orizit, ka një pije të mirë rreth çdo pjese.
7. Raclette & Fondue Ulceration: Shpërndarës me 160g
Plotësuar me piperin më të mirë, piperin e zi dhe të gjelbër raclette tuaj për ndjesinë
8. Schtechuuspfäffer: Shpërndarës me 250g
E zezë, e bardhë, piper i gjelbër, një tuppf peperoncini dhe kripë deti: përpunon gjithçka.
9. Goodwealth: Shpërndarës me 280g
Bouillon ynë i humbur mbi gjithçka është e gjelbër dhe e gatuar.
10. Sallatë Wub: Shpërndarës me 200g
Sekreti i salcave të bukura të sallatës dhe krem ​​fraqi ose krem ​​kosi për një salcë të përsosur Dipp
11. BBQ RUB: Shpërndarës me 200g
Për 2 vjet të dashur për të gjitha barbecues dhe pjekje në furrë: për mish dhe perime marinoni të thatë
12. 2 x Stedia patate të skuqura patate të skuqura më të mira në Zvicër :)
Easy: Pommeships me soulweg origjinal harddener në të :)

Të gjitha përzierjet gluten-free dhe lactose-free & nuk përmbajnë përbërës të kafshëve.
Për të gjitha përzierjet ka paketa praktike të mbushjes.

Të gjithë shpërndarës në formatin 300ml, kështu ideal për familjet dhe çiftet gatim.

Vip Set's

Könnte Dir auch schmecken

Zuletzt angeschaut