Stedy Härdöpfelgwürz® rrokulliset gmacht nga Zwicky® ♡ Thurgau

Sku: 60131

CHF 3.90
Shuma:
sasi:

Përbërësit:

Shkruar 86%

Härdöpflärz (hudhra, qepë, speca, lulëzim MACIS, rozmarinë, djegës, borzilok, dashuri, trumzë), kripë ushqimore e padenuar, glutamate mononatrium, dekstrozë), vaj luledielli

 

 Vlerat mesatare ushqyese për 100g
 energji 1479KJ / 533KCAL
 I trashë 6.0g
 -> ges. Acidet yndyrore 1.0g
 karbohidrate 59.0g
 -> sheqer i tij 1.4g
 Fibra ushqimore 9.0g
 Proteinë 11.0g
 Kripë 5.4g
Informacioni i produktit "patate të skuqura me patate me patate të skuqura härdöpfwwuke 120g me shpirtra të fortë"

Gëzimi francez i klasës shtesë.
Prodhuar fllad, i rafinuar me Härdöpfwwwück®,
Super crispy dhe zgjuar në shije ju jeni rostiçeri ideal ose aperbone trupit.

Ëndrra ka ardhur e vërtetë ...
Kënaqësia e vërtetë e chipit të klasës shtesë. Prodhon të plotë në Thurgau!
Stedy Härdöpfelchips (patate të skuqura franceze) të rafinuara me vështirësi.

Tashmë më shumë se 6 vjet më parë kemi filluar ëndërrim dhe pyetjet u bënë gjithnjë e më të shpeshta ...
"Bën patate të skuqura franceze" me spice tuaj, tha dhe shkroi për shumë përzierje të mrekullisë së tifozëve.

Tani ju jeni këtu ..., të rafinuar imët me swab ngurtësinë, super crispy dhe me të vërtetë awesome në shije.
Gëzuar chippsing;) ... me patate të skuqura Hardpell Stedy.

Vip Set's

Mund të shijojë edhe