Састојци:

Зачини и биљци (Паприка, Мацис Блоссом, Ловаге, Росемари, Тхиме), Једноставна храна, мононатријум глутамат, малтодектрин, декстроза, поврће (пор, целер, шаргарепа)

  на 100 г
  677КЈ / 162КЦАЛ
  2.1 г
  0,8 г
  27.7г
  10,4 г
  9.6г
  58,5 г