Састојци:

Зачини (паприка, мушкатни орашчић), морска со, бибер (бела, зелена, црна), феферонцини, бели лук

 Просечне нутритивне вредности на 100 г
 енергија 1275КЈ / 305КЦАЛ
 Дебео 11.8г
 -> Гес. Масне киселине 3.3г
 Угљени хидрати 36.7г
 -> Шећер то 30,2 г
 Беланчевина 12.6 г
 Со 8,3 г