Direkt me përmbajtjen

Libri falas për recetë nga 37 CHF - Transporti falas nga CHF 79

Bun

Përbërësit:

- 6 feta bukë
- 150G Bacon Cube
- 2 qepë pranverë
- 1 crème fraiche
- Dokumentet Schteekhuus
- Härdöpflwürz

Pritini qepët e pranverës në unaza të bukura dhe përzieni me proshutë dhe crème fraîche.
Sezoni me erëza tona të bukura dhe përhapni turmën në feta të bukës.

Vendos feta bukë në një fletë pjekjeje dhe piqni në furrë në 180 ° gradë për rreth 12-15 minuta.

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para botimit të tyre