Grupe Të Kufizuara

Vip Set's

E gjithë patatja

Gjetësi juaj I erëzave Stedy

Përzierjet tona të rafinuara janë ideale për patatet e skuqura, patatet Perëndimore, gratin, rösti dhe shumë më tepër.

Tregoni erëza të përshtatshme

Mish

Gjetësi juaj I erëzave Stedy

Përbërësit e zgjedhur posaçërisht i japin mishit një shije unike.

Tregoni erëza të përshtatshme

Vegjë

Gjetësi juaj I erëzave Stedy

Erëzat Stedy u japin perimeve goditjen e nevojshme.

Tregoni erëza të përshtatshme

Sallatë

Gjetësi juaj I erëzave Stedy

Përzierjet e imëta i japin secilës sallatë një pjesë të karakterit.

Tregoni erëza të përshtatshme

Pizza

Gjetësi juaj I erëzave Stedy

Ciao Bella Italia! Steding Verleiht Deiner Pizza Den Geschmack des Südens.

Passende Gewürze anzeigen

Fisch

Gjetësi juaj I erëzave Stedy

Ausgewogene und Dezente Gewürze Geben Fisch und Krustentieren Einen Feinen Geschmack.

Passende Gewürze anzeigen

Përshëndetje nga kuzhina Stedy

Receta të bukura

Kürbis Kartoffelstock

Kungull patate shkop

Përbërësit: - 1kg patate në mënyrë të vendosur- 700g butternusbris- 3 lugë gjelle gjalpë- schtechuususpfäfer- Härdöpflwürz- Muscat Peel patate dhe...

Lexo më shumë
Partybrot gefüllt

Bukë e mbushur

Përbërësit: - 1 Baguette Frischback- 1 djathë krem- 100G Cube Bacon- Bimët e freskëta, të copëtuara- 3 el crème fraiche- Härdöpflwürz- schtechuus...

Lexo më shumë

STORY STEDY

vizioni

Peter Stettler kishte një vizion: të ndihmonte kasapët të shisnin mish, shpendë dhe peshk…

Lexo më shumë

STORY STEDY

Shija e klientit llogaritet

Kryerja e dhjetëra kurseve të barbecue dhe leksioneve të mishit, shija e klientit numëron dhe gjithashtu gjykimi i tij. Gjithnjë e më shumë "Stedy" u bë i suksesshëm...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Pavarësia Dhe Pasioni

Është 1 prill 1981: si i ri, unë ende mund ta kujtoj këtë bisedë nga prindërit e mi, Peter & Pia Stettler. Babai im erdhi në shtëpi duke u shndrruar nga gëzimi...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Asortimenti rritet

Daniel Staub, u bë shitësi i parë i Kompanisë Stedy dhe asortimenti u plotësua me artikuj të shkëlqyeshëm tregtarë...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Ndërtesa e parë e kompanisë

Kaloni në ndërtesën e parë të kompanisë Në Märwil. Një vend i përshtatshëm për rritjen e planifikuar ishte Në Märwil...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Shtëpi

Dy shitës dhe shoferë të shitjeve u bashkuan me ekipin Stedy. Objektivi: prezantimi Definitiv i markës Stedy...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Rritja

Gama E Stedy merr forma dhe ngjyra, gjithnjë e më shumë specialitete janë shpikur dhe paketuar...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Marinadë Metzger: Erëz në asnjë kohë

Marinades në kavanoza ishte standardi dhe Peter Stettler menduar një hap më tej: marinades në tuba duhet të jetë. Dhe kështu u bë marinada e kasapit...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Nga Stedy

"Jubi nga Stedy & quot;: 22 vjet me shumë highs, lows, zhvillimet...

Lexo më shumë

STORY STEDY

St. Gallen

OLMA St. Gallen: 1. Prezantimi i "HärdöpfelGwürz". Ripaketuar në dizajnin tani të njohur...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Treshja Chuchichaeschtli

Me shumë guxim, për shkak të angazhimit të lartë financiar, por me besim të plotë në potencialin e përzierjes së re të erëzave, Stedy lists...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Ne i kthejmë klientët në tifozë dhe stenda Rozë Për Stedy

Shndërrimi I Pronarit Të vetëm Stettler Gewürzspezialitäten në Stedy Gwürz AG për trashëgiminë e brendshme familjare...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Tradita Prodhuese

Hapja e punishtes për publikun. Qoftë për turne në kompani nga 5 persona, ku mund të shihni historinë...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Mediat sociale dhe Tifozët

Zgjerimi i mediave të reja sociale: Të gjithë po flasin Për Facebook dhe Kështu Është Stedy. Fillojmë me këtë medium të ri...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Fokusi i klientit

Ne i duam tifozët tanë dhe personalisht japim gjithçka për t'i shumëfishuar ata. Një qasje e mirë është panaire dhe ekspozita...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Partnerë Të Rinj

PAS OLMËS në St. Gallen marrim një telefonatë befasuese nga Gossau. " Coop Zvicra Lindore në aparatin & quot;...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Marrja në dorëzim E Bordit Ekzekutiv

Zgjerimi i prezences se tregut ne fushen e gastronomise & hotelierise.
Përfundoi plani i vazhdimësisë...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Zgjerimi

Zgjerimi i pronës fituar komerciale në Weinfelden me fabrikë qelqi...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Stedyfäscht

19 paraqitjet E panairit Tregtar, mbi 80 tastings në Klientët Tanë Stedyfäscht...

Lexo më shumë

STORY STEDY

10 Vjet HärdöpfelGwürz

10 Vjet HärdöpfelGwürz-nga një lojtar i vogël i ngrohtë në një vegël kuzhine gjithnjë e më popullore që mund të përdorni çdo ditë...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Patate Të Skuqura Xhenxhefil Stedy

Forcimi i komunikimit dixhital, edukimi i mëtejshëm në këtë fushë...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Instagram dhe Xhin

Me 3 miq Valentin Stettler prodhon xhinin e tij të parë...

Lexo më shumë

STORY STEDY

Shtëpi

Edicioni i ri i" Di Bescht " në paketimin quitschpinken...

Lexo më shumë

Merrni librin tuaj falas të recetave tani!

TË REJA Recipes Ebook - 49 receta të pabesueshme Me HärdöpfelGwürz!

Shkarkoni tani falas