ChäsGwürz

SKU: 13171

CHF 6.55
Shuma:
Menge:

Informacioni i produktit:

Chaswood është ideale për fondue dhe raclette. Gjithashtu për fasule, lakër Bruksel ose për salads salcat i përshtatshëm, Pa kripë, shkaqeja e çadrës është një përzierje e pastër e erëzave.

Aplikimi - Disa shembuj:

Z.B shijet e pazgjidhura në chashörnli ose djathë ritts. Një kënaqësi e vërtetë për gjithçka - provoni!

Ndeshje me:

Chäsgwüß, raclette, fondue, përzierje pa kripë, përzierje të pastër të erëzave.

Zutaten:

Knoblauch, Zwiebeln, Pfeffer, Muskatnuss, Paprika

 Durchschnittliche Nährwerte pro 100g
 Energie 1355KJ / 324kcal
 Fett 2.0g
 -> davon ges. Fettsäuren  0.8g
 Kohlenhydrate    62.5g
 -> davon Zucker      26.8g
 Eiweiss        13.3g
 Salz  0.1g

Vip Set's

Könnte Dir auch schmecken

Zuletzt angeschaut