Pizza&PastaGwürz

Neni nr.: 13071

CHF 9.80
Shuma:
Shuma:
Pizza & PastaGwürz sjell aromën tipike italiane në ushqim.

Është ideale për erëz e salcave të domates ose edhe spërkatje pica ende të ngrohtë.
Për më tepër, tela pizza dhe makarona mund të përdoret gjithashtu shumë mirë për të mirën, ravioli ose të përsosin një readypit
Dhe sjell një kontakt të Italisë në ushqim.

Zutaten:

Gewürze (Pfeffer, Macisblüte, Chilli, Curcuma, Oregano, Basilikum, Petersilie), Gemüse (Zwiebeln, Knoblauch), Dextrose, Streuwürze, unjodiertes Speisesalz, Geschmacksverstärker: Mononatriumglutamat


Ju gjithashtu mund të dëshironi

Shikuar Së Fundmi