Direkt zum Inhalt

VERSANDKOSTENFREI AB 79.-

Salcë e sallatës së balsamikës së mollës

Përbërësit:

- 3 arra pemë tbsp, përafërsisht pres
- ½ Apple prerë në cubes gjobë
- ½ qepë, copëtuar imët
- 8 lugë vaj ulliri
- 10 tbsp balsamic bardhë
- sallatë

Të gjithë përbërësit deri në dhe me, përziejnë balsamic në një tas të mirë dhe sezonin me servat e sallatës sipas shijes së tyre.
Salcë përshtatet në mënyrë të përkryer me nüslisalat ose chicorée.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...