Sallatë koledhë

Përbërësit:

- 4 cervelat, peeled, përgjysmuar dhe prerë
- ½ speca të nxehtë, prerë në zare
- 8 domate qershie, të përgjysmuar

- 2 Mustard
- 2 lugë bimor
- 3 lugë vaj ulliri
- Härdöpflwürz
- schtechuususpfäfer
- Chives

Përbërësit nga mustardë për të pjekur të gjithë përzien njëri-tjetrin dhe t'i japin dhe t'i përziejnë ato përmes sallatës së përgatitur të Cervelat.

Varësisht nga dëshira juaj, salcë me uthull ose vaj shtoni diçka.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...