Direkt me përmbajtjen

Libri falas për recetë nga 37 CHF - Transporti falas nga CHF 79

Krem djathi me bukë dhe domate

Përbërësit:

- Domate qershie
- djathë krem, natyra
- feta bukë
- Chives
- Tomatiswear
- Härdöpflwürz

Pritini chives në unaza të bukura, përzierje me djathë krem ​​dhe erëza dhe sezonin për shije.
Tani bojë krem ​​krem ​​djathë në fetë bukë dhe të zënë me domate të përgjysmuar qershi.

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para botimit të tyre