Direkt zum Inhalt

VERSANDKOSTENFREI AB 79.-

Radiesli pjekur me sallatë wub dipp

Përbërësit:

- Radiesli
- 2 tl sallatë wub
- 1 filxhan salcë kosi

Lani Radishli dhe vendosni në një fletë pjekjeje, në furrën e nxehur, në 220 ° gradë, për rreth 20 minuta.
Në ndërkohë jepni pallto sallatë në salcë kosi, llokoçis dhe lini atë.
Hiqni radiishet nga furrë dhe shijoni të ngrohtë ose të ftohtë me salcë Dipp.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...