Burger i skuqur Zucchetti

Përbërësit:

- 2 Zucchetti i tërë, shkonin
- Rreth 1 lugë çaji vështirësish
- Parmesan
- 5 vezë, squirry
- Schteekhuuspäffer
- përshëndetje
- Gjalpë pjekjeje

Mix Zucak lakmuar me vështirësitë e henchmen, të lënë pak dhe pastaj të ikni lëng. Mix zucal dhe parmesan dhe të shtyjë në një formë burger me duart, të shtoni në një pjatë dhe sezonin me gull dhe schtechuuspäffer.

Pads në miell, pastaj të kthehet në masë vezë dhe piqni në një hap të vogël, me ngrohje të mesme, në gjalpë të pjekur, kafe të artë.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...