Pres

Përbërësit:

- 500g mish i grirë, i përzier
-1 qepë
- Bimët e freskëta
- 1 vezë
- Härdöpflwürz
- güggeligwürz
- Schteekhuuspäffer
- Gjalpë pjekjeje

Vendoseni mishin e grirë në një tas, prani imët qepë dhe bimëve, gjithashtu shtoni. Mix gjithçka me vezë dhe sezonin me erëza sipas Semi.

Kur gjithçka është e mrekullueshme, rreth 8 forma pockli dhe të skuqura në gjalpë të pjekur, në të dy anët.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...