Blueberries Smoothie

Përbërësit:

- 200g boronica të ngrira
- 1 filxhan kos të natyrës
- 200ml qumësht bajame
- 1 banane
- 2L Dessertwürz

Shtojini të gjithë përbërësit në një blender dhe përzierje.
Llokoçis në mes, të cilat sigurisht gjithçka është kryqëzuar dhe shërbejnë.

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para publikimit