sallatë karrota

Përbërësit:

- 1kg rüebli, shkonin
- 2 majonezë
- 1 tbsp
- 3 lugë bimor
- 3 lugë vaj ulliri
- Härdöpflwürz
- schtechuususpfäfer

Mix përbërësit mirë dhe sezonin me erëza.
Tani shtoni karrota dhe përzieni me salcë.
Mundohuni të shërbeni ose të shërbeni ose të freskoni.

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para botimit të tyre