Salcë hudhër dipp

Përbërësit:

- 1 filxhan crème fraiche
- ½ lugë çaji hudhër ngrirë-tharë
- Härdöpflwürz
- 1 filxhan Quark Lean (250g)
- Bimët e freskëta

Mix Crème Fraîche, hudhër dhe Quark në një tas.
Shtoni copa hudhër në atë dhe sezonin me vështirësitë e grurit.

Pritini bimët e vogla dhe gjithashtu përzieni në salcë Dipp, pastaj cool në mënyrë që salcë mund të tërheqë përmes mirë.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...