Direkt zum Inhalt

VERSANDKOSTENFREI AB 79.-

Tomato salsa

Përbërësit:

- 3 domate rubbed
- 1 qepë të copëtuar
- Härdöpflwürz
- Dokumentet Schteekhuus
- Vaj ulliri
- Peperoncini

Nxehni vajin në një tigan dhe jepni domate duke përfshirë qepët dhe zierni butë. Sezoni me erëza dhe pure blender dore.

Vajza përsëri.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...