Direkt zum Inhalt

VERSANDKOSTENFREI AB 79.-

pesto rosso

Përbërësit:

- 300g domate të thata
- 2 karafil hudhër
- 40g arra pishe
- 80G parmezan
- 120ml vaj ulliri
- Dokumentet Schteekhuus
- Härdöpflwürz

Pritini domate dhe hudhër pak më të vogla, të vënë së bashku me arra pishe dhe parmesan në një blender dhe pure gjobë.

Shtoni vajin e ullirit për të përzier dhe sezoni pas goditjes suaj.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...