Kohlrabi i bukës

Përbërësit:

- Kohlrabi, peeled, prerë në ca.5mm feta të trasha
- përshëndetje
- schtechuususpfäfer
- Miell i bardhe
- 2 vezë
- therrime buke

Kthejeni feta kohlrabi, sezonin dhe ktheni miellin e bardhë, pastaj kthehuni në vezë dhe më në fund të ktheheni në breadcrumbs.
Ngroheni një tigan me një gjalpë të vogël të pjekur dhe të skuqura kohlrabi të bukës në të dy anët.

Shërbyer me një sallatë ose makarona.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...