Direkt me përmbajtjen

Libri falas për recetë nga 37 CHF - Transporti falas nga CHF 79

veze te rrahura

Përbërësit:

- 6 vezë të freskëta
- Bimët e freskëta
- përshëndetje
- schtechuususpfäfer

Veza me bimët dhe erëzat u përplasën mirë.
Vendos turmën në një tigan që tashmë është ndezur me gjalpë të pjekur. Me nxehtësi të vogël dhe me një përzierje mistri me nxitje të vazhdueshme derisa të bëhet e ngushtë, por jo e thatë.

Shërbyer vezë të fërguara dhe të përdorin si deco, bimë të freskëta ose qepë pranverë.

 

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para botimit të tyre