Casserole makarona me sallam

Përbërësit:

- 400g hörnli
- 6 salcice derri
- 200g gréyerzer gréyerzer
- gjysma 4dl
- Härdöpflwürz
- schtechuususpfäfer
- Raclette / FondueGwürz

Fetë salcice, rreth 1.5cm të gjerë dhe petë gatuaj si të njohur.
Pastaj jepni të gjithë përbërësit në një tas dhe përzierje me djathë, erëza dhe krem.
Vendos përzierjen e makaronave në një pjatë tavë dhe piqni në një furrë të nxehur, në 180 ° gradë për 25-30 minuta. Ndoshta. Mbuloni me fletë metalike prej alumini.

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para botimit të tyre