vinaigrette

Përbërësit:

- 3 lugë bimor
- 3 lugë vaj ulliri
- 3 lugë vaj luledielli
- 2 qepë të vogla, copëtuar imët
- div. Herbs prerë gjobë
- Schteekhuuspäffer
- Toscana Salt

Mix të gjithë përbërësit dhe jepni salcë mbi sallatë.
Salcë vetëm shkurtimisht para se të shërbejnë.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...