Direkt me përmbajtjen

Libri falas për recetë nga 37 CHF - Transporti falas nga CHF 79

Wienerli me salcë të armëve

Përbërësit:

- Wienerli
- di delves dipp salcë

Sasia e dëshiruar Wienerli në një tenxhere me ujë mund të jetë e ngrohtë.
Salcice në ujë dhe shtatë.

Në vend të Mustard, Mayo ose Ketchup, përdorni salcë Dips Dipp tonë Dipp, një Cogacsauce Fine që e bën çdo zemër të mundë më shpejt, premtoi.

Lini një koment

Të gjitha komentet kontrollohen para botimit të tyre