Patate limoni

Përbërësit:

- 1 kg patatet e vluara, prerë në skaçare
- 1 limon, prerë në 10-12 copë
- Härdöpflwürz
- Vaj ulliri
- schtechuususpfäfer

Mix patatet me gdhendje limoni, vështirësitë, vajin e ullirit dhe schtechuuspfäffer mirë dhe vendosni në një fletë të mbuluar me letër pjekje.
Tani piqem patate në 200 gradë, rreth 30-35 minuta.

Turn herë pas here snows patate, kështu që ata janë të freskët në të gjitha anët.

Hinterlasse einen Kommentar

Alle Kommentare werden vor ihrer Veröffentlichung geprüft

Shop now

You can use this element to add a quote, content...