Përbërësit:

Erëza, dhe perime (majdanoz, karrota, lakër të bardhë, presh, paprika), kripë deti, glutamate monosodium, soje satelitore, soje me lythë ushqimore, hudhër, trakt laice, ekstrakt erëzash, barishte

 Vlerat mesatare ushqyese për 100g
 energji 515KJ / 121KCAL
 I trashë 0,1g
 -> ges. Acidet yndyrore 0,1g
 karbohidrate 6.4g
 -> sheqer i tij 0.4g
 Proteinë 12.2g
 Kripë 39.7g