Knoblauch Granulat

SKU: 19532

CHF 7.90 CHF 10.90
Shuma:
Menge:

Informacioni i produktit:

Granulat e hudhrave, përbëhet nga granula të bukura të hudhër të thata me konsistencë më të lirë. Granulat është gati si tokë e imët si miell.

Aplikimi - Disa shembuj:

 

Granulat e hudhrave mund të përdoren si hudhra të freskëta, të papërpunuara.
Një granula hudhër e hudhër e grumbulluar korrespondon përafërsisht për një karafil hudhër.
Granulat kanë një erë karakteristike dhe një shije të butë deri në ëmbël.

Ndeshje me:

Spinaq, supave, enët kërpudha, si dhe në dips, salcat, dressings, vinaigrette ose pesto.

Zutaten:

Knoblauchgranulat 100%

 Durchschnittliche Nährwerte pro 100g
 Energie 1257KJ / 300kcal
 Fett 13.6g
 -> davon ges. Fettsäuren  1.3g
 Kohlenhydrate    31.0g
 -> davon Zucker      27.3g
 Eiweiss        10.9g
 Salz  1.8g

Vip Set's

Könnte Dir auch schmecken

Zuletzt angeschaut