Përbërësit:

Erëza dhe barishte (hudhër, qepë, speca, lulëzim të macis, rozmarinë, djegës, borzilok, dashuri, trumzë), sheqer rrushi, kripë ngrënie të pakontrolluar, glutamate mononatrium, habanero 7%

 Vlerat mesatare ushqyese për 100g
 energji 647kj / 154kcal
 I trashë 0.4g
 -> ges. Acidet yndyrore 0,1g
 karbohidrate 18.9g
 -> sheqer i tij 3.4g
 Proteinë 18.3g
 Kripë 54.9g