Përbërësit:

Erëza dhe barishte (hudhër, qepë, speca, rozmarinë, borzilok), kripë ushqimore të pakontrolluar, glutamate mononatrium, dekstrozë, glukozë

 Vlerat mesatare ushqyese për 100g
 energji 647kj / 154kcal
 I trashë 0.4g
 -> ges. Acidet yndyrore <0,1g
 karbohidrate 18.9g
 -> sheqer i tij 6.4g
 Proteinë 18.3g
 Kripë 55.9g