Manovrim druri

Sku: 4730

CHF 159.00 CHF 199.00
sasi:

 Informacioni i produktit:

Menazhi ynë i drurit, i bërë në Kirchberg (Kanton i SG) nga lisi mbi 400 vjeç. Secila pjesë unike. Kompania Weber Holzbau në Kirchberg tashmë është e garantuar në gjeneratën e 4 -të për cilësi dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme.

Një mënyrë e bukur, unike dhe e zgjuar për të sjellë erëza të shkëlqyera në tryezë. Për dashamirët e zejtarëve ndoshta më të mirët që janë ofruar ndonjëherë.

Kjo ofertë përfshinte:
1 x Menage prej druri (nga Ralph Weber Kircherg)

Pajisur me:

Härdöpfelgwürz 300gKjo përzierje e rafinuar është ideale për të gjitha pjatat tuaja me patate, të tilla si patates perëndimore, skuqura franceze, gratin, rösti, gschwelti etj.

Salatgswürz 55gSekreti i salcave të sallatës së imët dhe me fraiche krem ​​ose salcë kosi për një dippsauce perfekte

Fleischgwürz 70gPër të gjitha llojet e mishit, përbërës të zgjedhur për marinadën tuaj (me pak vaj rapeseed)

Schtiekhuus pfäffer 70gPiper i zi, i bardhë, jeshil, një piperoncini dhe kripë deti: rafinuar gjithçka.

Raclette & Fondue Gwerz 45GPërzierja e shkëlqyer e erëzave të Raclette & Fonduegwürz është ideale për erëza në tryezën Raclette dhe Fondue.

Güggeligwürz 56gVetëm erëza të pastra dhe të zgjedhura, përmbajtja e kripës e zvogëluar ... përmirësuesit e aromës mungojnë plotësisht dhe Chrütli po digjet gjithashtu.
Sipas testuesve tanë, thjesht shkëlqyeshëm.

Fischgwürz 70gKoncerti i peshkut jep një shije të mirë të peshkut dhe krustaceve.

Gmüesgwürz 70gGmüesgürz është përzierja e duhur për supat dhe perimet e sezonit.

Chäsgswürz 50gPër shembull, shijet e shkëlqyera në feta Chäshörnli ose djathë. Një kënaqësi e vërtetë për gjithçka - provojeni!

Një ide e mrekullueshme për dhuratë !!!

Vip Set's

Mund të shijojë edhe