Paprika mild

SKU: 19502

CHF 10.90
Shuma:
Menge:
Informacioni i produktit "paprika e butë 160g shpërndarës"

Lloji i parë i paprikës me një vlerë minimale të ASTA prej 120.
Cilësia më e lartë e zgjedhur.

Zgjedhur paprika mirëdesëm të parë, të kuqe të thellë me shije shtesë të butë.
Paprika përdoret në shumë enët. Shije e tij e hollë i përshtatet supave, salcave, enëve të vezëve, shtresave dhe sallatave të djathit.
Gjithashtu shumë panxhar, derra dhe viç, qengji, shpezë, peshk dhe natyrisht perime, të tilla si lakër, domate, kërpudha dhe tranguj.

Zutaten:

Feiner reiner Paprika 100% 

 Durchschnittliche Nährwerte pro 100g
 Energie 1326KJ / 317kcal
 Fett 13.0g
 -> davon ges. Fettsäuren  2.1g
 Kohlenhydrate    34.9g
 -> davon Zucker      33.1g
 Eiweiss        14.8g
 Salz  34.0g

Vip Set's

Könnte Dir auch schmecken

Zuletzt angeschaut