Raclette & FondueGwürz

SKU: 13261

CHF 13.10
Shuma:
Menge:
Informacioni i produktit "Raclette & FondueGweg 160g shpërndarës"

Të kuqe të thellë në ngjyrë dhe erëz më të mirë për raclette dhe fondue!

Përzierje gjobë erëz e raclette & fond mulli është ideale për erëza në tryezën e Raclette dhe fondue.
Megjithatë, mulli raclette dhe fond ka shije të hollë për djathë, qepje djathë dhe ushqime të tjera të djathit.

Zutaten:

Gewürze (Paprika, Muskatnuss), Meersalz, Pfeffer (weiss, grün, schwarz), Peperoncini, Knoblauch

 Durchschnittliche Nährwerte pro 100g
 Energie 1275KJ / 305kcal
 Fett 11.8g
 -> davon ges. Fettsäuren  3.3g
 Kohlenhydrate    36.7g
 -> davon Zucker      30.2g
 Eiweiss        12.6g
 Salz  8.3g

Vip Set's

Könnte Dir auch schmecken

Zuletzt angeschaut