Röstzwiebeln

SKU: 25201

CHF 3.80
Shuma:
Menge:
Informacioni i produktit "Röstzulations 90g mund"

Onions gjobë pjekje janë të gjithanshëm. Ata e shijojnë shkëlqyeshëm në salcë të pjekur, në butonat e djathit, por edhe për të ju bëjnë një rostiçeri të shijshme. Ose, siç bëhet në Danimarkë: ata i përkasin çdo qeni të nxehtë.
Shënim: Ky produkt nuk është gluten pa për shkak të brumit

Aplikacion:
- Shtoni në salcë tiganisje
- Mirë për gërryerje
- të shtrihen dhe të dekoroj salads dhe perime.

Zutaten:

Zwiebeln, pflanzliches Palmöl, Weizenmehl

 Durchschnittliche Nährwerte pro 100g
 Energie 2260-2560KJ / 545-615kcal
 Fett 40.0-48.0g
 -> davon ges. Fettsäuren  18.0-22.0g
 Kohlenhydrate    36.0-44.0g
 -> davon Zucker      6.0-10.0g
 Eiweiss        5.0-7.0g
 Salz  0.8-1.3g

Vip Set's

Könnte Dir auch schmecken

Zuletzt angeschaut