s'aroma

Sku: 13061

CHF 6.99 CHF 9.80
Shuma:
sasi:

Përbërësit:

Vula e ushqimit, shafran i Indisë, qepët, hudhrat, maltodextrin, ekstrakti i majave, vaji i lulediellit, ndarësi: dioksidi i silikonit, sheqeri, ekstrakti i erëzave

 Vlerat mesatare ushqyese për 100g
 energji 700KJ / 165KCAL
 I trashë 1.4g
 -> ges. Acidet yndyrore 0,1g
 karbohidrate 34.4g
 -> sheqer i tij 4.8g
 Proteinë 3.1g
 Kripë 56.2g
Informacioni i produktit "S'aroma 250g shpërndarës Alternativa e mençur për Aromat"

S 'Aroma është shpërndarja universale dhe ideale për rafinimin e të gjithë ushqimit.

Është aromatike dhe e balancuar në shije. Është mirë për salcat e erëza dhe supave,
Por shijet e perimeve, në salcë sallatë, në vezë ose në bukë gjalpë.

Vip Set's

Mund të shijojë edhe